آژانس هواپیمایی ستاره ونک

تماس : ۰۲۱۴۲۳۰۹ | ۰۲۱۸۸۸۸۰۰۰۰

اطلس گلوبال هواپیمایی که مسافرانش را بیشتر از همه دوست دارد

 

atlas-global-01

atlas-global-02

شرکت هواپیمایی ترکیه ای اطلس گلوبال که در سال ۲۰۰۱ تأسیس شد اکنون روزانه به ۱۷ مقصد پروازهای مستقیم دارد. نام این شرکت هواپیمایی در گذشته، اطلس جت بود که بنا بر اعلام شرکت از تاریخ ۰۱/۰۲/۲۰۱۵  برابر با ۱۲/۱۱/۱۳۹۳ اطلس جت کلیه فعالیت های خود را با نام جدید اطلس گلوبال انجام می دهد.

شهر استانبول در ترکیه مقر اصلی هواپیمایی اطلس گلوبال است و قطب اصلی شرکت هواپیمایی اطلس گلوبال فرودگاه بین المللی آتاتورک است. این شرکت هواپیمایی هم اکنون دارای ۱۸ فروند هواپیمای جت مسافربری در ناوگان هوایــی خود است. در برخی از مسیرها شرکت هواپیمایی اطلس گلوبال سرویس اتوبوس رایگان (ترانسفر) به مسافرین خود ارائه می‌دهد، شما می توانید از طریق آژانس ستاره ونک از مسیرهای که شامل این خدمت هستند مطلع شوید. علاوه بــر این شرکت هواپیمایی اطلس گلوبال در مسیر پروازی خود خدمــــــــات پذیرایی و غذایی مناسبی دارد که در قیاس با هواپیمایی‌های دیگر از نرخ پایین تری برخوردار است. این شرکت هواپیمایی در صورت هرگونه تأخیر در پرواز با ارسال پیامــــک رایگان به مسافران آن ها را از تاخیر مطلع می سازد.

 

atlas-global-03-edit

atlas-global-04-edit

شرکت هواپیمایی اطلس گلوبال با هویت کشور ترکیه شرکتی بنام و پویا در زمینه صنعت گردشگری است، این شرکت با رعایت کامل قوانین و مقررات سازمان هواپیمایی کشوری و نهادهای مربوطه در ایران به طور رسمی فعالیت می‌نماید. شرکت هواپیمایی اطلس گلوبال دارای دفتر مرکزی در تهران می باشد که آژانس ستاره ونک این افتخار را دارد که به عنوان دفتر رسمی فروش هواپیمایی اطلس گلوبال فعالیت نماید. این شرکت دارای پرواز روزانــه از استانبـــول بـــه تهـــران و بالعکس اســــــت، ستاره ونک با بهترین و کم ترین هزینه بلیط ها و تورهای شما را به مقاصد مختلف جهان برنامه ریزی می کند.

 

atlas-global-05-edit

 سفر به سبک ستاره ونک ...

اطلاعات تماس

چهار راه جهان کودک پلاک 53

021-88880000

021-42309

پشتیبانی 24 ساعته بلیط خارجی :

0912-21-42309

Info@Setarehvanak.com

شبکه های اجتماعی

خبرنامه