آژانس هواپیمایی ستاره ونک

تماس : ۰۲۱۴۲۳۰۹ | ۰۲۱۸۸۸۸۰۰۰۰

با عجیب ترین پل های جهان آشنا شوید

۱-پل امواج هندروسون، سنگاپور
پلی به طول ۲۷۴ متر و ارتفاع ۳۶ متر و از جنس فولاد که سطح روی آن از نوع خاصی از چوب که در جنوب شرق آسیا یافت میشود، پوشیده شده است و بلندترین پل عابر پیاده در کشور سنگاپور است.
پلی با ساختار موجی شکل و غول آسا در عین حال زیبا و منحصر به فرد که زیبایی آن در شب و با روشن شدن چراغ هایی ک در داخل آن کار شده است، دوچندان میشود.

handerson2

۲-پل جزیره آیولا، اتریش
یکی از جالب ترین پل های جهان، در واقع کافه ای است جزیره مانند که در قسمت میانی این پل واقع است.سازه ای که بر فراز رودخانه مور ساخته شده است و در هنگام باران های تند و شدید قادر است ۳۵۰نفر را در خود جای دهد. سبک معماری این پل به گونه ای است که علاقه مندان حمام آفتاب نیز می توانند از آن بهره مند شوند.

otrish

۳-پل لگو، آلمان
پلی از جنس بتن که محل عبور ریل راه آهن می باشد. یک مهندس و هنرمند آلمانی با الهام از طرح و رنگ قطعات بازی لگو، این پل ۲۵۰متری را به یکی از جاذبه های آلمان تبدیل کرد. پلی که علاوه بر زیبا کردن فضای شهری، باعث ایجاد روحیه و حس خوب در میان شهروندان میشود.

lego

۴-پل بادبان دوقلو،انگلستان
این پل که در  در دورست – انگلستان – احداث شده است و  دارای دو بازوی هیدرولیکی است که ۱۵ بار در روز برای عبور قایق های مسافربری باز و بسته می شود.

badban2

۵-پل گره شانس ،چین
یک پل پیاده منحنی که در شهر چانگشاه افتتاح شده است و افراد می توانند از مسیرهای متنوعی از روی رود Dragon King Harbour عبور کنند.طرح این پل از نوار موبیوس الهام گرفته شده است و به شکل روبان سرخ موجداری از جنس فولاد طراحی شده است و۱۸۵مترطول و۲۴متر ارتفاع دارد.لازم به ذکر است در هنر باستانی تزئین چینی ها، گره نماد شانس و خوشبختی است.

gere3سفر به سبک ستاره ونک ...

اطلاعات تماس

چهار راه جهان کودک پلاک 53

021-88880000

021-42309

پشتیبانی 24 ساعته بلیط خارجی :

0912-21-42309

Info@Setarehvanak.com

شبکه های اجتماعی

خبرنامه