آژانس هواپیمایی ستاره ونک

تماس : ۰۲۱۴۲۳۰۹ | ۰۲۱۸۸۸۸۰۰۰۰

بزرگترین درخت کریسمس جهان

بزرگترین درخت کریسمس جهان

بزرگترین درخت کریسمس جهان در روی دریاچه رودریگو د فریتاس Rodrigo de Freitas Lak   در جنوب شهر ریو دو ژانیرو پایتخت برزیل  قرار دارد.

این درخت که به ارتفاع یک ساختمان ۲۸ طبقه می باشد و در تزئینات و چراغانی آن تنها از سوخت طبیعی استفاده شده است و با انواع تاج و حلقه های گل تزئین می شود که نشان از طیفی کامل از آرزوهای همه مردم در نخستین روزهای سال نو دارد.

۳۳

طراحی این درخت زیبا توسط آبل گومز، طراح مطرح برزیلی انجام شده است. وی با ۱۱نقشه متوالی و استفاده از ۲،۹میلیون چراغ مینیاتوری کوچک و ۵۲ کیلومتر سیم و ۱،۶۰۰حباب کوچک توانسته است چشمک زده ستارگان را در شب بر روی این درخت به نمایش بگذارد.

این درخت به ارتفاع ۸۵ و به وزن ۵۴۲ تن ، یکی از جاذبه های مهم و خیره کننده شهر ریو خصوصا در ایام کریسمس و آغاز سال نوی میلادی می باشد که بر طبق آمار، سالانه بیش از۸۰هزار توریست تنها در ایام کریسمس از کشورهای مختلف دنیا از آن بازدید می کنند.

۳۲۱۳

جالب است بدانید تامین نیروی برق مورد نیاز  این درخت با هدف استفاده از مواد وابزارهای حامیان و دوستداران طبیعت ، توسط ژنراتورهای بیو دیزل تامین میشود که سبب کاهش دی اکسید کربن در جو زمین نیز میشود.

تور برزیل نوروز ۹۶سفر به سبک ستاره ونک ...

اطلاعات تماس

چهار راه جهان کودک پلاک 53

021-88880000

021-42309

پشتیبانی 24 ساعته بلیط خارجی :

0912-21-42309

Info@Setarehvanak.com

شبکه های اجتماعی

خبرنامه