آژانس هواپیمایی ستاره ونک

تماس : ۰۲۱۴۲۳۰۹ | ۰۲۱۸۸۸۸۰۰۰۰

تور نوروزی به سبک ستاره ونک

nowruz-01

 

امسال نیز نوروز با همه زیباییش در راه است

اکثرا وقتی به آخرین ماه سال نزدیک می شویم، علاوه بر تشویش خاطر برای خانه تکانی و خرید و چیدن سفره هفت سین، برنامه ریزی برای مسافرت رفتن در روزهای تعطیل عید بدجور ذهنمان را مشغول می کند، در این میان اکثر خانواده‌ها در حال برنامه ریزی یک تور نوروزی دلنشین و لذتبخش هستند تا بدین وسیله بتوانند نهایت استفاده را از تور نوروزی خود که فقط یکبار در سال برایشان پیش می‌آید ببرند و از تور نوروزی خود خاطراتی به یادماندنی بر جای بگذارند.

nowruz-02

nowruz-03

 

همه ی ما می توانیم با رفتن به سفر نوروزی خستگی ناشی از کار و فعالیت یکساله را از تن به در کنیم و از آب و هوای بهاری و تور نوروزی انرژی دوباره برای گذراندن روزهای که در پیش رو داریم کسب بنماییم. سفـــــر نوروزی از دیرباز باعـث شادی و نشاط بوده است، شاید بزرگ ترین برکت سفر نوروزی همان آرامشی است که با گردش در طبیعت به آن می رسیم. در حقیقت با آغاز نوروز و رسیدن فصل بهار تورهای نوروزی هم آغاز می شود و خیلی از هم وطنان تعطیلات سال نو را در سفر نوروزی می گذرانند در حقیقت رفتن به یک تور نوروزی یک وسیله ترک زندگی روزمره می باشد و نیاز انسان را تا حدودی حتی اگر دائم هم نباشد بر آورد می کند همین دوران کوتاه یا بلند تور نوروزی می تواند در زندگی ما توازن ایجاد کند. اکثر ما این حس را تجربه کردیم که وقتی از تور نوروزی برمی گردیم چقدر انرژی داریم به همین دلیل است که می توانیم کارهای عقب افتاده خود را بهتر انجام دهیم حتی گاهی در تورهای نوروزی ایده های تازه ای به ذهنمان می رسد که برای خودمان هم تعجب آور است.

nowruz-07

nowruz-06

 

و چه زیبا میریام برادی گفته است: »سفر کردن، فقط تماشا کردن و عکس گرفتن نیست، این تغییری است که پایدار است تغییراتی که سفر در شما ایجاد می کند در روح شما می ماند، شیوه زندگی شما پس از هر سفر تغییر می کند«
در واقع رفتن به یک سفر تفریحی پرهیجان در نوروز خوب است اما واقعا بهترین سفر، سفری است که روح شما را هم درگیر ‌کند. اگر به دنبال کسب تجربه های جدید در تور نوروز خود هستید و می خواهید پس از بازگشت از تور نوروزی تغییراتی کوچک یا بزرگ، در زندگی شما اتفاق بیفتد و تاثیر این تور نوروزی را در نحوه تفکر و نگرش خود ببینید با همکاران ما در ستاره ونک تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید. اگر شما جزء کسانی هستید که قصد رفتن به تور نوروزی را دارید و هنوز برای رفتن به تور نوروزی تصمیمی نگرفته اید ستاره ونک به شما کمک می کند تا هرچه زودتر مقصد سفرتان را مشخص کنید و با آرامش ایام نوروز را در کنار خانواده خود سپری کنید.

تور های نوروزی ستاره ونک در سال ۹۶ با بالاترین و بهترین تنوع شامل تورهای اقتصادی و لوکس به اکثر نقاط دنیا است که به صورت پکیج کامل تور نوروزی ۹۶ و یا رزرو تک بلیط هواپیما یا هتل یا خدمات مسافرتی قابل ارائه است. در قسمت پایین منتخبی از برترین تورهای نوروز ۹۶ ارائه شده است. شما می توانید تورهای نوروز ۹۶ خود را به صورت آنلاین و یا حضوری از آژانس ستاره ونک رزرو و خریداری نمایید.سفر به سبک ستاره ونک ...

اطلاعات تماس

چهار راه جهان کودک پلاک 53

021-88880000

021-42309

پشتیبانی 24 ساعته بلیط خارجی :

0912-21-42309

Info@Setarehvanak.com

شبکه های اجتماعی

خبرنامه