آژانس هواپیمایی ستاره ونک

تماس : ۰۲۱۴۲۳۰۹ | ۰۲۱۸۸۸۸۰۰۰۰

رشد تعداد گردشگران ایتالیایی به ایران

چرا ایتالیایی ها برای سفر “ایران” را به “مالدیو” ترجیح می دهند؟

 

italy

 

ایتالیایی ها، آلمانی ها و فرانسوی ها مهمترین گردشگرانی هستند که بیشتر به ایران سفر می کنند. سایت رزواسیون “اسکای اسکنر” به تازگی آماری منتشر نموده است که نشان می دهد موجی از ایتالیایی هایی که خواهان سفر به ایران هستند در حال شکل گیری است. این آمار نشان می دهد که دردو سال گذشته و خصوصا پس از برجام، توجه گردشگران ایتالیایی به ایران بیشتر شده است.بر طبق این آمار، در بین سالهای ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶، جستجوی ایتالیایی ها برای بلیت پرواز از ایتالیا به ایران ۶/۲۴ درصد افزایش داشته است.

البته فهرست اسکای اسکنر، فهرست محبوب ترین مقصدها نیست، بلکه حاکی ازآن است که در سه سال گذشته توجه به کدام کشورها بیشتر رشد داشته است و هدف از آن فراهم کردن فهرستی است که تغییرات تمایل و سلیقه گردشگران ایتالیایی را ثبت و روندهای صعودی و یا نزولی را ترسیم نماید. فیلیپو د ماتئیس ،مدیر بازار یابی اسکای اسکنر در ایتالیا می گوید: هرچه پیش می‌رویم، مسافران ایتالیایی در انتخاب مقصد منعطف‌تر می‌شوند و بیشتر از گذشته کشورها را بر مبنای وضعیت اقتصادی و سیاسی ارزیابی می‌کنند. ایتالیایی‌ها هم مثل گردشگران دیگر کشورها هنگام انتخاب مقصد، جذابیت جاهایی را که گردشگر کمتر می‌رود در نظر می‌گیرند؛ جاهایی که گاه به خاطر تغییر چشم‌انداز سیاسی-اقتصادی به روی گردشگران خارجی گشوده شده‌اند، مثل ایران.

italy2

نکته جالب گزارش اسکای اسکنر،قرار گرفتن ایران بالاتر از مالدیو در این فهرست است. “یل سوله ونتی‌کواترو اوره” یکی از مهمترین روزنامه های اقتصادی ایتالیا، نقل می کند که علت این امر، جذابیت بیشتر فرهنگ ایرانی نسبت به سواحل بی نظیرمالدیو ،برای ایتالیایی هاست.سفر به سبک ستاره ونک ...

اطلاعات تماس

چهار راه جهان کودک پلاک 53

021-88880000

021-42309

پشتیبانی 24 ساعته بلیط خارجی :

0912-21-42309

Info@Setarehvanak.com

شبکه های اجتماعی

خبرنامه