آژانس هواپیمایی ستاره ونک

تماس : ۰۲۱۴۲۳۰۹ | ۰۲۱۸۸۸۸۰۰۰۰

زیباترین شهر ایتالیا

فلورانس
از میلان زیباتر است، جاهای دیدنی آن از رم بیشتر است و غذاهای آن از آنچه که در ونیز تجربه کرده اید، خوشمزه تر است.
فلورانس زادگاه رنسانس ایتالیا، شهر ژولیوس سزار و دانته، شهر هنر و معماری و تندیس‌گری‌ است؛  این شهر بی‌شک یکی از زیباترین شهرهای دنیاست. فلورانس همه را تحت تاثیر قرار می‌دهد، یکی از محبوب‌ترین مقصدهای گردش‌گران دنیا و پایتخت هنر ایتالیاست. شهر به لحاظ مساحت کوچک به نظر می‌رسد اما تاریخ، فرهنگ و هنری به غایت وسیع و شگفت‌انگیز و قدیمی دارد.
مهمترین جاذبه های فلورانس:
۱-پل قدیمی
پلی قدیمی و باستانی،که روی رودخانه آرنو ساخته شده است و سالانه افراد بسیاری از سراسر جهان از آن بازدید می کنند.پونته وچیوPonte Vecchioبه معنای پل قدمی است.

poleqadimi2
۲-کلیسای جامع سانتا ماریا دل فیوره

این کلیسا، نماد شهر فلورانس است.گفته می شود گنبد این کلیسا که از مسجد سلطانیه الهام گرفته شده است،بزرگترین گنبد قرمز و آجری سراسر دنیا به شما می رود.

santamaria3

۳-باغ های بابولی

نکته جالب در سفر به فلورانس وجود فضاهای طبیعتی و طبیعی زیبا در کنار آثار تازیخی است.باغ های بابولی حدود۵قرن پیش در زمین های کاخ پیتی ساخته شدند و به مرور گسترش داده شدند.معماری به سبک دوران رنسانس،مجسمه های مرمری و راهروهای مملواز درختان میوه و آب و هوای مطبوع این باغ خستگی سفرتان را به در میکند.

baq
و در پایان به خاطر داشته باشید:

-ایتالیایی‌ها به فلورانس فیرنتسه می‌گویند. نام شهر به لاتین، فیورنتینا‌ست.
-در رستوران‌ها و کافه‌ها قیمت غذا و نوشیدنی، به‌صورت نشسته و ایستاده متفاوت است.
-دستفروش‌ها در فلورانس همه جا بساط پهن کرده‌اند. ولی خرید اجناس تقلبی مارک‌های معروف جریمه سنگین دارد. برای مثال کیف‌های تقلبی لویی ویتون و ورساچه، گرچه قیمت وسوسه‌کننده‌ای دارند، ولی خریدشان می‌تواند به قیمت جریمه‌ای حدود ۱۰هزار یورو تمام شود.سفر به سبک ستاره ونک ...

اطلاعات تماس

چهار راه جهان کودک پلاک 53

021-88880000

021-42309

پشتیبانی 24 ساعته بلیط خارجی :

0912-21-42309

Info@Setarehvanak.com

شبکه های اجتماعی

خبرنامه