آژانس هواپیمایی ستاره ونک

تماس : ۰۲۱۴۲۳۰۹ | ۰۲۱۸۸۸۸۰۰۰۰

سنگاپور تنوع بی نظیر تفریحات

سنگاپور

سنگاپور، بهشت غذاها و کشور باغ ها، تنوع بی نظیری از جاذبه ها و تفریحات را به شما ارائه می دهد به طوریکه انتخاب جاذبه های برتر آن کار بسیار سختی است. همچنین اهالی این سرزمین مراکز خرید خود را “بهشت خریداران” می نامند. با وجود مساحت کم، تعداد بی شماری فروشگاه دارد که یکی از ویژگی های بارز سنگاپور محسوب میشود.

مهمترین جاذبه های سنگاپور

۱- سنگاپور فلایر
چرخ و فلکی غول آسا با ارتفاع ۱۶۵ متر که سوار شدن به آن تجربه ای از جنس آرامش توام با هیجان به شما می دهد. نکته جالب در مورد آن این است که این چرخ و فلک در ابتدا در جهت عقربه های ساعت حرکت می کرد تا اینکه با مشاوره اساتید فنگ شویی، جهت چرخش آن تغییر کرد.

sin1

۲- پارک شبانه روزی سافاری
اولین پارک حیات وحش شبانه در جهان می باشد که گونه های نادر حیوانات را در خود جای داده است. این مجموعه که شامل قسمت های جالبی از قبیل آکروباتیک، شوی حیوانات دست آموز، سفر با قطار و پیاده روی در جنگل های وحشی می باشد که هر بخش توسط راهنماهای مجرب توضیح داده می شود.

nightsafari

۳- مرتفع ترین استخر جهان در هتل مارینا بی ساندز
استخری به طول  ۱۵۱ متر، پهنایی سه برابر پهنای یک استخر المپیک دارد و در پشت بام سه برج بسیار زیبای گران ترین هتل جهان قرار دارد. با شنا در این استخر انگار که در آسمان شنا می کنید. استخری که لبه ندارد و دور تا دور آن حوضچه است ک آب استخر در آن سرازیر می شود.

marinapool

۴- ساحل سانتوزا
یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری سنگاپور، ساحل سانتوزا می باشد . ساحلی زیبا که بسیاری از امکانات رفاهی و تفریحی و گردشگری را در اختیار توریست ها قرار می دهد. قایق های پدالی، دوچرخه آبی، حمام آفتاب، کیوسک دوچرخه و…در جای جای این ساحل به چشم می خورد. به دلیل آفتاب فوق العاده این ساحل، از تجهیزات ضدآفتاب مانند کرم ضدآفتاب، روغن بدن، عینک آفتابی و کلاه غافل نشوید .

santosa1

۵- خیابان ارچاد یا ارکید سنگاپور

خیابانی به طول بیشتر از ۵ کیلومتر که بیشترین فروشگاه ها و مراکز خرید و لوکس ترین رستوران ها و هتل های سنگاپور را در خود جای داده است . جالب است بدانید که حتی برای خود ساکنین سنگاپور، پس از خوردن و آشامیدن این خریدن کردن است که از اهمیت ویژه ای برخوردار است که این امر به دلایلی از جمله تعداد فراوان مراکز خرید، مالیات ها و تعرفه های پایین گمرکی  و رقابتی شدن قیمت هاست.

mall2

پکیج های استثنائی سنگاپور ویژه نوروز ۹۶سفر به سبک ستاره ونک ...

اطلاعات تماس

چهار راه جهان کودک پلاک 53

021-88880000

021-42309

پشتیبانی 24 ساعته بلیط خارجی :

0912-21-42309

Info@Setarehvanak.com

شبکه های اجتماعی

خبرنامه