آژانس هواپیمایی ستاره ونک

تماس : ۰۲۱۴۲۳۰۹ | ۰۲۱۸۸۸۸۰۰۰۰

ماجراجویی در باکو!

باکو پرجمعیت ترین و زیباترین شهربندری منطقه قفقاز می باشد. این شهر بر ساحل غربی دریای خزر در شبه جزیره آب‌شوران قرار دارد و یکی از مناطق نفت‌خیز جهان می‌باشد. دراین شهر اماکن باستانی متعدد در کنار بناهای مدرن با نورپردازی های خیره کننده به چشم میخورد که تلفیق این دو، تجربه فوق العاده ای ازسفر به این شهررا به شما می دهد.
مهمترین جاذبه های توریستی باکو:
۱-میدان ملی پرچم
بزرگترین میدان باکو که در آن پرچم ملی آذربایجان در ارتفاع۱۶۰متری وسط این میدان قرار دارد.

parcham

۲-مسجد بی بی هیبت

مسجدی با سه گنبد و دو مناره که در دوران شروانشاهان ساخته شده است و به فاطمه صغری مشهور به بی بی هیبت،خواهر حضرت معصومه و امام رضا منتسب می باشد.

bibi-eybat-mosque-2
۳-برجهای شعله
سه برج شیشه ای آبی رنگ با انحناهای زیبای سینوسی،نماد معماری معاصر باکو و بلندترین بناهای آن هستند.بین۱۶۰تا۱۸۰متر ارتفاع دارند وبه شکلی غول آسا از دورترین فاصله ها نیز در باکو به چشم می آیند.نورپردازی زیبای شبانه این برجها که در طراحی آنها از آتش الهام گرفته شده است،آنها را به شکل شعله های آتش در سیاهی شبهای باکو در می آورد.

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2014-05-22 03:53:01Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com
۴-موزه فرش آذربایجان
این موزه که طراحی اش شبیه یک فرش لوله شده است،مجموعه ای بی نظیر از فرش ها و قال های دستباف آذری را در معرض چشم بازدیدکنندگان قرار می دهد که آنقدر خیال انگیز هستند که چشم ها را به خود خیره می کنند.در این محل است که علت آوازه جهانی فرش های آذری کاملا ملموس می شود.

farsh
۵-مرکز فرهنگی حیدرعلی اف
سازه ای مدرن و حیرت انگیز،با طراحی فوق العاده طراح و معمار مشهور”زاها حدید”،با موج های جالب و انحناهای چشم نواز که مطمئنا دوربین شما سوژه های متعددی برای عکاسی خواهد داشت.دراین مکان که نمایشگاهی دائمی از لوازم و اتومبیل ها و لباس های حیدرعلی اف،رئیس جمهور محبوب آذربایجان،کنسرت و برنامه های فرهنگی و هنری مختلف برگزار می شود.

heidar2سفر به سبک ستاره ونک ...

اطلاعات تماس

چهار راه جهان کودک پلاک 53

021-88880000

021-42309

پشتیبانی 24 ساعته بلیط خارجی :

0912-21-42309

Info@Setarehvanak.com

شبکه های اجتماعی

خبرنامه