آژانس هواپیمایی ستاره ونک

تماس : ۰۲۱۴۲۳۰۹ | ۰۲۱۸۸۸۸۰۰۰۰

هواپیمایی امارات، بهترین در آسمان

هواپیمایی امارات، بهترین در آسمان

شرکت هواپیمایی امارات، بزرگترین شرکت هواپیمایی خاورمیانه، یکی از زیر مجموعه های شرکت عظیم The Emirates Group  متعلق به دولت محلی دبی است و پروازهای منظم روزانه ای را از دبی به مقاصدی در خاورمیانه، خاوردور، اروپا، آفریقا ،جنوب شرق آسیا، شبه قاره هند و آمریکای شمالی انجام می دهد. فرودگاه دبی، قطب این شرکت هواپیمایی به شمار می آید.

em3

گزارش ها حاکی از آن است که این شرکت در حال حاضر نزدیک به ۳۰۰ هواپیمای فعال و تعداد زیادی را نیز در دست سفارش دارد.حدود ۱۸هزار خدمه پرواز را به خدمت گرفته است و در هفته بیش از ۳۴۰۰ پرواز را به ۱۳۳ شهر در ۷۴ کشور جهان انجام میدهد.

em2

افتخارات شرکت هوایی امارات

درسال ۲۰۱۲ رتبه چهارم از نظر شمار انتقال مسافر

درسال ۲۰۱۳ رتبه نخست بهترین شرکت هوایی جهان

درسال ۲۰۱۶ سایت world airlineawards که رده بندی شرکت های هوایی درجهان را انجام میدهد، با توجه به صعود چهارپله ای امارات، این شرکت را به عنوان بهترین خط هوایی سال انتخاب کرد.

em1

هواپیمایی امارات و هواپیمای ایرباس ۳۸۰

شرکت امارات ۹۰ فروند از بزرگترین هواپیمای مسافربری جهان یعنی ایرباس ای ۳۸۰ را به شرکت ایرباس سفارش داده است و پس از سنگاپور ایرلاینز و کانتاس این شرکت هواپیمایی امارات بود که این هواپیماهای پهن پیکر را دریافت نمود. تا سال ۲۰۱۰ این شرکت ۱۰ فروند از سفارشات ایرباس ای ۳۸۰ خود را دریافت نموده است. همچنین این شرکت اجاره دو فروند ازاین هواپیمای غول پیکر را نیز در برنامه های خود قرار داده است.

آژانس هواپیمایی ستاره ونک به عنوان نماینده رسمی فروش پروازهای هواپیمایی امارات ، با مجرب ترین تیم فروش ،شما را در خرید بهترین و کم هزینه ترین بلیط های هواپیما و پکیج های متنوع تور، یاری می رساند.سفر به سبک ستاره ونک ...

اطلاعات تماس

چهار راه جهان کودک پلاک 53

021-88880000

021-42309

پشتیبانی 24 ساعته بلیط خارجی :

0912-21-42309

Info@Setarehvanak.com

شبکه های اجتماعی

خبرنامه