آژانس هواپیمایی ستاره ونک

تماس : ۰۲۱۴۲۳۰۹ | ۰۲۱۸۸۸۸۰۰۰۰

کریسمس در ایتالیا

کریسمس در ایتالیا

در مناطق مختلف ایتالیا، کریسمس در روزهای متفاوتی برگزار میشود اما معمولا شروع این مراسم از اوایل دسامبرمی باشد و تا۶ ژانویه ادامه دارد.

در واتیکان و در مقابل کلیسای سنت پیترو یک درخت بسیار بزرگ برپا شده و برای شرکت دراین مراسم باید بلیط وروی تهیه نمود.

روز سنت نیکولاس را در ششم دسامبر جشن می گیرند.در این روز کودکان برای سنت نیکولاس نامه می نویسند و یک جوراب آویزان می کنند و منتظر هدیه خود از سنت نیکولاس می مانند.

it1

تزئینات درخت کریسمس در همه جای شهر، در خانه ها و مغازه ها از۸دسامبر شروع میشود.در ورونا،شهر رمئو و ژولیت،یک طاق بزرگ نورپردازی شده در بازار کریسمس برپا می شود.یکی دیگر از رسوم این جشن،حضور نوازندگان فلوت است که با لباسهای مخصوص و رنگی،جلیقه های پوستی و جورابهای ساق بلند سفید نوازندگی می کنند.

رم یکی از بهترین شهرهایی است که می توانید روزهای کریسمس را در آن سپری کنید. در تمام طول ماه دسامبر، شور و هیجان وافری در آن به چشم میخورد.بازارهای کریسمس، هدایای کریسمس، شیرینی ها و غذاهای محلی در همه جای شهر به چشم میخورد.همچنین غرفه های صنایع دستی که با لامپ های رنگی تزیین شده اند و شب هنگام جلوه خاصی به شهر می دهند.

it2

جشن ها و تفریحات متنوع و همچنین نمایشگاه های متعدد نیز در این مدت برگزار میشود. طبق سنت، غذای شب کریسمس عاری از هرگونه گوشت قرمز است و ازگوشت سفید و ترجیحا ماهی و سبزیجات تشکیل میشود. همچنین انواع پاستا هم سر میز شام دیده میشود.یک نوع شیرینی سنتی به نام Panettoneنیز در کریسمس و روزهای سال نو تهیه میشود .

it4

ایتالیا یکی از بهترین کشورهایی است که می توانید کریسمس را در آن سپری کنید و لحظه های خاطره انگیز و تکرارنشدنی را در آنجا تجربه کنید.

 

تور ایتالیا، ویژه کریسمس، زمستان۹۵

سفر به سبک ستاره ونکسفر به سبک ستاره ونک ...

اطلاعات تماس

چهار راه جهان کودک پلاک 53

021-88880000

021-42309

پشتیبانی 24 ساعته بلیط خارجی :

0912-21-42309

Info@Setarehvanak.com

شبکه های اجتماعی

خبرنامه